vestavěné skříně školní nábytek

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Je možné zpracovat návrh kuchyňské sestavy na PC v 3D grafice?

Našim zákazníkům poskytujeme kompletní služby. Zpracování grafického návrhu je samozřejmou součástí služeb společnosti Wood Parter. Návrh kuchyně od nás Vám umožní vidět ideální sestavu přímo v prostoru zadaných rozměrů a to naprosto věcně, trojrozměrně a barevně. Prostě tak, jak bude vypadat i ve skutečnosti.

Navrhnete a vyrobíte kuchyň na míru?

Ano, podle dodaných rozměrů jsme schopni zhotovit kuchyň na míru. Při návrhu přihlížíme k rozvodu vody, umístění zásuvek, jsme schopni doplnit jakýkoliv prostor při dodržení technologických možností. Nabízíme rovněž i možnost zaměření prostoru určeného pro kuchyňskou linku. Společně upřesňujeme rozvody plynu, elektriky, vody, odpadu a zásuvek. Zákazník dostává technický nákres elektroinstalace a vodoinstalace s ostatními instalacemi až při konečné variantě kuchyňské sestavy.

Je možné zaměření prostoru budoucí kuchyně Vaším technikem?

Provádíme i tuto možnost zaměření naším technikem. Služba je zdarma.

Je možné dodat kuchyň včetně spotřebičů?

Ano, kuchyně dodáváme včetně všech spotřebičů a to vestavných nebo samostatně stojících. Od varné desky, trouby, ledničky, myčky, mikrovlnné trouby, odsavače par, vodovodní baterie, dřezu, obkladů, závěsných programů až po kompletní vybavení kuchyňským nádobím.

Jaké spotřebiče nabízíte?

Můžeme Vám nabídnout vestavnou techniku od firem AEG, Electrolux, Zanussi, Baumatic, Best, Bosch, Siemens, Gaggenau, Miele, Falmec, Fagor, Elica, Whirpool, Liebherr. Dřezy a baterie od firem Franke, Blanco, Schock atd…

Je výhodné koupit si spotřebiče od Vás?

Doporučujeme spotřebiče zakoupit u naší firmy, protože budou dodány současně s kuchyní a budou tedy namontovány v jeden den. Montáže provádějí zaškolení pracovníci firmy. Seznámíme Vás s užíváním spotřebičů, navíc nabízíme atraktivnější ceny.

Jaké je další vybavení kuchyní?

Propracovaná nabídka doplňků plně uspokojí jakkoliv rozmanité požadavky. Kompletní program nerezové techniky – nejen široký sortiment dřezů a vodovodních kuchyňských baterií, ale také systém uložení odpadu, drtiče, drátěný program, závěsné tyče, kráječe a další výrobky pro práci v kuchyni.

Vyrábíte i jiný nábytek?

Navrhujeme a vyrábíme kompletní zařízení interiérů na zakázku. Jsou to obývací stěny, nábytek do jídelen, ložnic, koupelen, chodeb a dětských pokojů.

Jakou poskytujete záruční dobu na kuchyně?

Nabízíme dvouletou záruku na kuchyně. Na konci této doby má zákazník možnost si objednat garanční servis (seřízení mechanismů, dvířek, pantů) a poté mu bude záruka prodloužena o další tři roky. Na kování od firmy Blum je záruka doživotní.

Provádíte i montáž?

Montáž provádíme vždy s ohledem na poskytovanou záruku až 5 let a kvalitu provedení. Cena montáže je součástí cenové nabídky.


  

Nebojte se zeptat:  volejte 603 826 530, nebo pište na  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   

Nezávazná poptávka

 

Sídlo firmy:

Wood Partner
ul. Vřesová 679/11
Praha 8 – Troja
181 00
Česká republika

Kontakty:

IČ: 62945467
Gsm: +420 603 826 530
E-mail: info@woodpartner.cz
Provozní doba:
po – pá 8:00 - 17:00h