vestavěné skříně školní nábytek

TECHNOLOGIE POHYBU - BLUMOTION, SERVO-DRIVE A TIP-ON

BLUMOTION je systém tlumení firmy Blum. S BLUMOTION se nábytek zavírá měkce a tiše – vúbec nezáleží na tom, jak důrazně jej zavřete; a roli nehraje ani hmotnost výklopu, dvířek nebo výsuvu. Daná funkce je integrována u kování na výklopy, u závěsů, Box systémů i vodicích systémů.

U závěsů bez integrovaného BLUMOTION je alternativně možná montáž BLUMOTION dodatečně. Naprosto snadná instalace nasazením.

  • Integrován u systémů výklopů, závěsů, Box systémů a vodicích systémů
  • Dodatečné vybavení u závěsů bez integrovaného BLUMOTION

SERVO-DRIVE je elektrický způsob otvírání firmy Blum. Otvírání je tudíž fascinujícím způsobem jednoduché: Stačí jen zlehka ťuknout a výsuvy i výklopy se otevřou jako mávnutím kouzelného proutku samy od sebe. Zavírání měkce a tiše zajistí BLUMOTION.

V podobě SERVO-DRIVE máte systém pro celou kuchyň. Jak horní, tak i spodní skříňka. Uživatel kuchyně může kdykoli zasáhnout do zrovna probíhajícího pohybu a tím bude mít vždy vše zcela pod kontrolou. I při výpadku elektrického proudu zůstanou všechna kování plně funkční.

TIP-ON - spolehlivé bezúchytkové otvírání
Zda výklopy, dvířka, zásuvky či výsuvy: S mechanickým otvíráním TIP-ON můžete postavit nábytek bez úchytek ve všech místnostech v bytě. TIP-ON není možné kombinovat s tlumením BLUMOTION. Nábytek zavíráme jemným zatlačením do čílka.

Mechanizmus TIP-ON zůstane nepoškozen, i když dvířka, výklopy nebo výsuvy jednou vytáhnete ručně.

  • TIP-ON pro dvířka
  • TIP-ON pro AVENTOS HK a AVENTOS HK-S
  • TIP-ON pro TANDEMBOX, MOVENTO a TANDEM

Nebojte se zeptat:  volejte 603 826 530, nebo pište na  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   

Nezávazná poptávka

 
 

Sídlo firmy:

Wood Partner
ul. Vřesová 679/11
Praha 8 – Troja
181 00
Česká republika

Kontakty:

IČ: 62945467
Gsm: +420 603 826 530
E-mail: info@woodpartner.cz
Provozní doba:
po – pá 8:00 - 17:00h