vestavěné skříně školní nábytek

DŘEZY FRANKE

Nabízíme Vám široký výběr kuchyňských dřezů různých materiálů, tvarů i barev. Dřezy pro kuchyňké linkyn např. nerezové, keramické a fragranitové atd.., s odkapávačem i bez odkapávače, oválné, hranaté.
U nás si vybere dřez i ten nejnáročnější zákazník.

Dřezy, baterie, odsavače par, sortery a také vestavné spotřebiče FRANKE - už samotná značka znamená kvalitní, univerzální funkčnost a nadčasový design.

Nedávných 100 let v historii společnosti je výzvou pro neustálé inovace v oblasti technologie a designu a špičková řešení pro splnění spotřebitelských nároků.
Pokud si pro svoji kuchyni zvolíte osobitý styl nebo budete sledovat designové trendy, FRANKE Vám vždy nabídne široký výběr produktů.
Více než 100 milionů domácností po celém světě důvěřuje kuchyňským systémům FRANKE. Nechte se jimi inspirovat i Vy a zařiďte si kuchyni bez kompromisů.

Dále nabízíme dalších 120položek!

Nebojte se zeptat:  volejte 603 826 530, nebo pište na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  

Nezávazná poptávka

 

DŘEZY BLANCO

NEREZ - nadčasová klasika v nerezové oceli

Jako téměř žádný jiný materiál lze nerezovou ocel integrovat do každého kuchyňského prostředí. Její nejdůležitější vlastnosti:

klasický estetický vzhled
nerezavějící
absolutní odolnost proti vysokým teplotám
vhodná pro práci s potravinami a hygienická
odolná proti skvrnám a kyselinám
stálobarevná
snadná údržba
BLANCO používá výhradně nejkvalitnější nerezovou ocel pro ty nejvyšší nároky.

Nerezové dřezy se ošetřují čistícími prostředky běžně dostupnými na trhu a čas od času se vyleští speciálním prostředkem na ošetřování nerezové oceli. Zvláště lze doporučit BLANCOPOLISH: odstraňuje lehké a redukuje výraznější stopy po používání a propůjčuje dřezu lesklý vzhled. Nedá se používat na povrchovou úpravu nerez přírodní lesk a profilovaný povrch.

SILGRANIT® PuraDur® II firmy BLANCO

představuje jedinečný materiál. S mimořádnými, znovu vylepšenými vlastnostmi pro údržbu, a nyní navíc všechny výrobky z materiálu SILGRANIT® ve všech barvách.

Nepřekonatelně trvanlivý a snadno udržovatelný

Díky novým, vynikajícím materiálovým vlastnostem nabízí SILGRANIT® PuraDur® II barevným dřezům z kompozitního materiálu dosud nebývalou odolnost a snadnou údržbu.

Mimořádná stálobarevnost

Devět atraktivních barev tvoří širokou nabídku a nabízejí perfektní sladění s kuchyňskými armaturami BLANCO

Vlastnosti materiálu

Kamenně hedvábný a mimořádně nepropustný, uzavřený povrch propůjčuje dřezu mimořádně dlouhou životnost:

Vysoká odolnost proti poškrábání
Mimořádná pevnost
Tepelná odolnost do 280 °C
100% vhodnost pro práci s potravinami
100% stálobarevnost

KERAMIKA BLANCO

Keramická mycí centra od firmy BLANCO vyrobená z osvědčených materiálů. Keramické dřezy se vyznačují snadnou údržbou, jsou příjemné na dotek a hezké na pohled. Plynulé tvary v atraktivních barvách. Nejdůležitější vlastnosti keramických dřezů BLANCO:

Snadná údržba
Atraktivní barvy
Jemné kontury
Vysoká odolnost proti nárazu při běžném domácím používání
Odolnost proti poškrábání a skvrnám
Odolnost proti vysokým teplotám
Vhodné pro práci s potravinami a hygienické
Odolnost proti kyselinám
Stálobarevné – i při přímém slunečním záření
Keramika PuraPlus®

... pro větší komfort v kuchyni. S PuraPlus® od firmy BLANCO vypadají keramické dřezy déle jako nové. Speciální uzavírací vrstva materiálu PuraPlus® zmenšuje póry a vyhlazuje povrch. Takto vytvořený hydrofobní povrchový efekt umožňuje vodě snadno odperlit a špíně nedovoluje přilnout. To redukuje usazování vodního kamene a omezuje tvorbu skvrn. K čištění stačí vlhký hadřík, trochu vody a prostředku na mytí nádobí. Po odstranění oděru materiálu doporučujeme v případě potřeby ošetření přípravkem BLANCO PuraPlus® Liquid. Tím se zároveň znovu obnoví odperlovací efekt.

Exkluzivní nabídka keramických dřezů od firmy BLANCO ztělesňuje nadčasovou eleganci a poskytuje současně nejmodernější funkčnost. Pravidelné, dobrovolné, kvalitativní zkoušky prostřednictvím LGA potvrzují vysoké nároky na vlastní výrobu a zaručují Vám tak výrobky, na které se můžete vždy spolehnout. Vysoká kvalita zpracování materiálu a přirozený vzhled určují mimořádnost keramických dřezů BLANCO. K tomu přispívá i mimořádně snadná údržba.

Dále nabízíme dalších 260položek!

Nebojte se zeptat:  volejte 603 826 530, nebo pište na  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   

Nezávazná poptávka

 

Sídlo firmy:

Wood Partner
ul. Vřesová 679/11
Praha 8 – Troja
181 00
Česká republika

Kontakty:

IČ: 62945467
Gsm: +420 603 826 530
E-mail: info@woodpartner.cz
Provozní doba:
po – pá 8:00 - 17:00h