vestavěné skříně školní nábytek

Vyrábíme a dodáváme kuchyně na míru pro Prahu a okolí

Na následujících řádcích naleznete základní styly kuchyní s krátkým charakteristikou a několika ilustračními fotografiemi. Toto základní členění by Vám mělo pomoci najít styl, který je Vašemu srdci nejblíže, pak už přicházíme na řadu my. Vše s Vámi náležitě nezávazně zkonzultujeme, v případě Vašeho trvajícího zájmu zaměříme, naceníme a následně dodáme. Nebojte se zavolat - 603 826 530.

Základní dělení kuchyní z naší výroby

MODERNÍ KUCHYŇSKÉ LINKY

Moderní kuchyně představují nejširší skupinu nabídky společnosti Wood Partner. Designem a kvalitou uspokojíme všechny zákazníky. Moderní kuchyně se vyznačují jednoduchými rovnými liniemi, hladkými dvířky, barevným nebo dřevěným dekorem. Zároveň nabízí velké množství drobných technických detailů, které ulehčí Vaší práci v kuchyni. Moderní kuchyně tedy nabízí design a pohodlí!

Fotogalerie kuchyně - moderní 

Nebojte se zeptat:  volejte 603 826 530, nebo pište na  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   

Nezávazná poptávka

 

NADČASOVÉ A LUXUSNÍ KUCHYŇSKÉ LINKY

Nadčasové kuchyně se vyznačují dokonalým designem s prvotřídními materiály. Minimalistické čisté linie, hladké přední plochy, elektrické nebo bezúchytové otvírání skříněk a další detaily, které umožní bezchybnou funkčnost nadčasových kuchyní.

Fotogalerie kuchyně - luxusní

Nebojte se zeptat:  volejte 603 826 530, nebo pište na  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   

Nezávazná poptávka

 

RUSTIKÁLNÍ, PROVENSÁLSKÉ KUCHYŇSKÉ LINKY

Rustikální kuchyně mají i v dnešní době své místo na trhu a jsou stále velmi oblíbené. Z takové tradiční kuchyně vyzařuje atmosféra domova. Rustikální kuchyně jsou ale také doplněny o funkční spotřebiče a jiné detaily, v takové kuchyni se dobře vaří i stoluje.

Fotogalerie kuchyně - rustikální

Nebojte se zeptat:  volejte 603 826 530, nebo pište na  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   

Nezávazná poptávka

 

Kuchyně na míru

Naše služby k Vaší spokojenosti

  • Osobní přístup k zákazníkovi.
  • Návrhy kuchyní včetně instalací (voda, elektřina, plyn, obklady).
  • Dodávka včetně montáže a dopravy.
  • Dodání a montáž veškerých elektrospotřebičů - méně starostí pro Vás.
  • Bezplatné zaměření a návštěva našeho technika u Vás doma, který provede přeměření rozměrů místnosti (výšky stropu a parapetů, rozmístění dveří a oken) a instalací (rozmístění odpadů a přívodů vody, elektřiny a plynu, topení, otvoru pro odtah digestoře).
  • Zajištění obkladačských, instalatérských a elektrikářských prací v součinnosti s osvědčenými firmami.
  • Záruční a pozáruční servis. 

Kuchyňské trendy dnešní doby

Barevnost a materiálové provedení navazuje na předchozí roky. Pokračuje trend bílé, případně různé odstíny béžové a šedé v kombinaci s dalšími barevnými odstíny či dřevinami.

Hitem moderní kuchyně je kuchyňský ostrůvek

Kuchyňský ostrůvek je jedním z oblíbených řešení moderních kuchyní, který si žádá více prostoru, ale pohodlí, efektivita uspořádání kuchyňského vybavení a nakonec i hezký design tento požadavek dostatečně vyvažují. Jeho vrchní část lze využít jako pracovní desku a spodní variabilní úložnou část k zabudování skříněk, šuplíků a k drátěným otočným programům.

Nezávazná poptávka

 

Sídlo firmy:

Wood Partner
ul. Vřesová 679/11
Praha 8 – Troja
181 00
Česká republika

Kontakty:

IČ: 62945467
Gsm: +420 603 826 530
E-mail: info@woodpartner.cz
Provozní doba:
po – pá 8:00 - 17:00h