vestavěné skříně školní nábytek

AKTUALITY

Pro velký zájem jsme pro Vás rozšířili nabídku kompaktních desek

Popis materiálu - kompaktní desky
Kompaktní desky jsou kompaktní vrstveně lisované materiály s černým, hnědým nebo barevným jádrem. V jádru mohou být zalisovány i hliníkové plechy. Kompaktní desky mají vícevrstvou konstrukci, skládají se z melaminovou pryskyřicí impregnovaných dekorových papírů, několika fenolovou pryskyřicí impregnovaných jádrových vrstev a ochranné vrstvy overlay.
Kompaktní desky jsou dekorativní vysokotlaké lamináty (HPL) pro nejrůznější vnitřní a vnější aplikace. Desky mají vynikající mechanickou pevnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Jedná se o moderní, luxusní a velice odolný materiál a proto je vhodný  např. na pracovní desky v kuchyňských linkách, dálší využití např. koupelnový nábytek aj...

CHARAKTERISTIKA:

- Extrémní odolnost
- Vysoká trvanlivost a odolnost
- Vysoce výkonný materiál
- Odolnost proti vlhkosti a vodě
- Vhodné pro horizontální a vertikální aplikace

POUŽITÍ:

- Interiérový design 
- Nábytkové díly
- Koupelnový nábytek
- Kuchyňský nábytek – pracovní desky aj..
- Příčky, pulty, bary aj.
- Nemocnice a zdravotní zařízení, laboratoře, sanitární kabiny
- Maloobchodní a komerční aplikace

 

Nový výklopný systém BLUM Aventos HK-XS pro kuchyňské linky na míru

Malé kování pro malé vysoké skříně a horní skříňky

Díky své důmyslné konstrukci rozkrývá AVENTOS HK-XS obrovské možnosti pojetí a provedení malých čel u vysokých skříní a horních skříněk. Můžete s ním pohodlně vybavit i korpusy s menší světlou hloubkou, například nad digestoří nebo nad umyvadlem v koupelně. Symetrický zdvihač můžete využívat jak na jedné straně korpusu, tak i na obou stranách. Když jej nainstalujete na obě strany, můžete realizovat i větší, těžší čela.

Sortiment
AVENTOS HK-XS představuje nekonečně mnoho možností ztvárnění u malých vysokých skříní a horních skříněk, například pro využití nad odsavačem par v kuchyni nebo v koupelně nad umyvadlem.

Výšky korpusu od 240 do 600 mm
Minimální světlá hloubka 100 mm
Vhodné pro věncové lišty a postranice
Zdvihače a čelní kování se dají používat symetricky
Pro dřevěná čela a čílka s alurámečky
K dostání rovněž s TIP-ON

 

BLUM Cabloxx - zabezpečte si zásuvky

CABLOXX – Více volnosti pojetí designu pro uzamykatelný nábytek
Osobní cenné předměty, důvěrné dokumenty, drahé věci a předměty – uzamykatelný nábytek najde své využití v nejrůznějších místnostech. CABLOXX přináší do nadstandardního vysoce kvalitního nábytku přidanou bezpečnost a zároveň skýtá obrovskou volnost pojetí designu.
Zámkový systém firmy Blum je využitelný u různých Box systémů a vodicích systémů, a rovněž u všech technologií pohybu; rozkrývá tak obrovský prostor pro nejrozmanitější možnosti pojetí a zpracování.

 

Elektricky ovládaný odpadkový koš v kuchyni

To přece známe všichni Kuchyňské odpadky patří do odpadkového koše, jenže Vy zrovna teď máte obě ruce plné, a jak tedy výsuv otevřít? Právě v takových situacích je SERVO-DRIVE uno na správném místě: Stačí kratičce ťuknout na čílko – rovněž tak stačí dotyk třeba bokem, kolenem či nohou – a výsuv se otevře automaticky. Čílko tudíž zůstane čisté a kuchyňské odpadky skončí tam, kam patří.

VIDEO:  http://d1.blum.com/BEC003/box0064-servodriveuno-spot_pr_rf_fi_bau_$sall_$amp4360p_$v1.mp4

 

 

Sídlo firmy:

Wood Partner
ul. Vřesová 679/11
Praha 8 – Troja
181 00
Česká republika

Kontakty:

IČ: 62945467
Gsm: +420 603 826 530
E-mail: info@woodpartner.cz
Provozní doba:
po – pá 8:00 - 17:00h