vestavěné skříně školní nábytek

Levné kuchyně na míru?

Kuchyně na míru není v počáteční investici rozhodně tou nejlevnější záležitostí. Zákazník se sám musí rozhodnout, jestli upřednostní kvalitu nebo kvantitu. Může být kvalitní kuchyně na zakázku levnou volbou?

Kuchyně z kvalitního materiálu

Pro každého kdo alespoň dvakrát vařil, není žádným tajemstvím, že kuchyňské materiály jsou vystavovány stálé zátěži – voda, mastnota, vysoké teploty, krájení a tak dále. Díky technologickému vývoji je dnes již celá řada materiálů odolných vůči působené vlhka, proti poškrábání i dalším nežádoucím vlivům. Rozhodně není příjemné, když se po prvních měsících na nedávno koupené desce objeví škrábance nebo dokonce otlaky. Výběr materiálu je pro jakýkoliv produkt s dlouhou životností zásadní a kvalitní materiál vybraný a instalovaný odborníkem dlouhou životnost jednoznačně nabízí. V dnešní době možná více než kdy dřív platí známé přísloví 'Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci'. Výběr kvalitního materiálu je pro novou kuchyni rozhodně správnou volbou, pokud chcete z dlouhodobého hlediska šetřit peníze i práci.

Kuchyně skutečně na míru

Sériová výroba v dnešní době stále nepočítá s přizpůsobitelností rozměrů. Práce u kuchyňské linky s nevyhovující výškou může být zvláště pro vysoké lidi utrpením s možnými zdravotními následky. Kuchyně na míru počítá jak s výškou kuchaře, tak s rozměry prostoru. Kvalitní kuchyně má taky možnost při defektu nějaké části její výměnu – není důvod kupovat novou skříňku, když zlobí jen dvířka.

Design kuchyně

Nesporným kladem kuchyně na míru je široká možnost výběru vzhledu. Při volbě zakázkové výroby nemusíte přizpůsobovat své představy vzhledu kuchyně, jednoduše přizpůsobíte vzhled své představě. Zvláště u atypických prostorů je pak taková možnost neocenitelná. Inspiraci můžete čerpat v naší fotogalerii, kde představujeme moderní, luxusní i rustikální kuchyně.

Kuchyně na míru se neřadí mezi ty úplně nejlevnější varianty v počáteční investici, ale pokud přemýšlíte v dlouhodobých časových horizontech a očekáváte kvalitu a originálnější vzhled než v katalozích sériových výrobců, je pro vás kuchyně na míru správnou volbou.

 

Sídlo firmy:

Wood Partner
ul. Vřesová 679/11
Praha 8 – Troja
181 00
Česká republika

Kontakty:

IČ: 62945467
Gsm: +420 603 826 530
E-mail: info@woodpartner.cz
Provozní doba:
po – pá 8:00 - 17:00h